Кошик
148 відгуків
"Пласт" НПЧП
+380503125383
+380504138639
+380444838407

Коробка розподільна, установча.

  Особливості коробок "Пласт" для стін з бетону і гипсокатона:
модульність (коробки мають можливість з'єднуватися між собою);
різноманітний введення проводів через попередньо перфоровані вхідні отвори в бічних стінках коробок;
матеріал комплектуючих (шурупи, гвинти, лапки) - спеціальна сталь, гартована з гальванічним покриттям, що забезпечує довгострокове та багаторазове використання без корозії;
трехзаходная різьблення на гвинтах з установочними лапками у коробок для гіпсокартону полегшує і прискорює роботу електромонтажника.
НВПП "Пласт" - єдиний в Україні виробник самозатухаючих коробок з двох видів матеріалу з жаростійкістю до 960º C.
Ця коробка виконана із спеціального матеріалу, має такі особливості: механічні - міцність, твердість, стійкість до деформації) термічні - жаростійкість до 960º C, самозгасання; електротехнічна - висока пробивна напруга, висока стійкість до блукаючим електричеству.

1 2
самозатухающие коробки - "НЕ ГОРИТЬ". Коробка виготовлена з матеріалу, що має спец.добавки. Така коробка протягом декількох секунд гасне (спрацьовує ефект "самозатухання").

По статистике большинство пожаров в квартирах и домах происходит по причине неисправной электропроводки (99%-в местах контактного соединения в разветвительных и установочных коробках). При коротком замыкании в местах контактного соединения огонь передается на коробку и быстро выжигает аллюминий или медь в месте контакта и короткое замыкание прекращается, но горит коробка. Эта коробка может расспространить пожар по дому или квартире. НПЧП "Пласт" виробляє їв.коробки з матеріалу, що має спец.добавки.Така коробка протягом декількох секунд гасне сама (спрацьовує ефект "самозатухання").