Кошик
147 відгуків
"Пласт" НПЧП
+380503125383
+380504138639
+380503125383
+380444838407

Баночки ПЕТ з горлом 66мм

Виробляємо баночку ПЕТ для пакування, транспортування та зберігання харчових продуктів, продукції хімічної та лакофарбової промисловості, побутового застосування.

Кришки - білі, чорні, червоні, зелені та ін кольору. Також є кришки - дозатор на 3 фракції. Якщо необхідна додаткова герметичність - є вставки в кришку від протікання -ізолон - не протече навіть вода :))

Переваги:

- висока якість;
- низька ціна;
- індивідуальний дизайн;
- зручність у використанні.

До речі, поліетилентерефталат (банку ПЕТ) абсолютно нетоксичний. Його можна вільно використовувати в харчовому виробництві, а також для зберігання продуктів харчування, зокрема, саме цей пластик застосовують для виготовлення пляшок з питною водою.

Баночки широко використовують для упаковки меду, сушених фруктів і ягід, горіхів, повидла і варення, крупи, в домашньому господарстві, миючий засоби, креми, мило, шампуні та багато іншого.

Пластикова тара – це найкращий варіант для упаковки і зберігання вашої продукції. Скляні банки, важкі за вагою, але дуже крихкі, залишаться в минулому. Банки  ПЕТ мають дуже високі показники міцності і надійності. Вони прозорі, легкі по вазі і просто відкриваються. Герметизація такий банки залишається в ідеальному стані, тому ваш товар буде в надійній упаковці і довго зберігатись. І ще один бонус такий банки – це можливість для покупців розглядати вміст, що викликає більше довіри і бажання купувати саме цей товар. Таким чином, прозорість при дії світла і необхідної температури повітря, дозволяє продемонструвати ваш товар на належному рівні, зацікавити клієнтів, розкрити і підкреслити достоїнства будь-якої продукції. Банки ПЕТ не конкурують зі скляними упаковками. Вони здатні орієнтуватися на нові потреби покупців і відкрити їм товар в новому світі.

Сьогодні, пластикова банка – це зручний, безпечний і дешевий вид упаковки, з яким не зможе зрівнятися жоден інший вид упаковки.