Кошик
147 відгуків
"Пласт" НПЧП
+380503125383
+380504138639
+380503125383
+380444838407

Конус і захисна трубка для стяжного гвинта

Захисна трубка (в бухтах по 100м. і різана по 2м) призначена для вставки стяжного гвинта, утримують відстань між залізобетонними блоками, колонами і каркасними елементами даху, що запобігає проникнення бетону під час заливки. Трубка дозволяє з легкістю витягувати вставки з конструкції опалубки, а також зберігати відстань між конструкціями. Труба виготовлена з твердого матеріалу.

фіксатор захисного шару для арматури

Фіксатори для арматури «КОНУС» , зоошампунів з опалубної поверхнею і запобігає можливому потраплянню бетону всередину трубки. Рекомендуємо застосовувати конус , щоб уникнути проникнення бетонної маси в порожнину труби (в цьому випадку витяг анкерних гвинтів стяжки при знятті опалубки утруднюється, а інколи стає зовсім неможливим).

 

НВПП "Пласт"виробляє фіксатори захисного шару для арматури. Підставки або підкладки під арматуру - це полімерний застави матеріал, необхідний для дотримання захисного шару між опалубкою і арматурним каркасом, що забезпечує рівномірне нанесення розчинової суміші, яка покриє арматуру.  Фіксатори захисного шару для арматури:

-надають монолітному каркасу стійкості та вогнестійкість

-захищають від таких дефектів, як поява арматури на поверхні монолітного виробу, що виникає в результаті зіткнення арматурного каркасу і поверхні опалубки.

-захищають сталь від розвитку корозії, що веде до руйнування монолітного каркасу. 

Фіксатор для арматури «ЗІРОЧКА» застосовується при влаштуванні вертикальної арматури. Підставки під арматуру цього типу підходять під різні діаметри арматур, захисний шар від 20мм до 35мм. При вставці арматури виріб запобігає корозії, фіксуючи належний захисний шар арматури в бетоні.

Фіксатори для арматури «ГОРИЗОНТ» використовується при укладанні горизонтальної арматури, тобто, пристрої бетонних заливних полів на твердій основі і плит перекриттів, Відрізняється від Фіксатор "Стійка" більшою міцністю і стійкістю, гарантує надійну фіксацію арматури діаметром 5-20 мм із захисним шаром від 20мм до 40мм. 

Фіксатори для арматури «КОРОНА» використовується при укладанні горизонтальної арматури, тобто, пристрої бетонних заливних полів на твердій основі і плит перекриттів. Підкладка під арматуру гарантує надійну фіксацію арматури діаметром 5-12 мм з захисним шаром 15мм

 

Фіксатори для арматури «КОРОНА-СКЛАДАЛЬНА» використовується при укладанні горизонтальної арматури, тобто, пристрої бетонних заливних полів на твердій основі і плит перекриттів. Підкладка під арматуру гарантує надійну фіксацію арматури діаметром 5-20 мм з захисним шаром 15/20/25мм, в зібраному вигляді 40/45/50мм
фіксатори для арматури

 

Фіксатори для арматури «СТІЙКА» використовується при укладанні горизонтальної арматури, тобто, пристрої бетонних заливних полів на твердій основі і плит перекриттів. Підкладка під арматуру гарантує надійну фіксацію арматури діаметром 5-19 мм з захисним шаром 20/25/30.

Фіксатори для арматури «СТІЛЕЦЬ-ПОСИЛЕНИЙ» використовується при укладанні горизонтальної арматури, тобто, пристрої бетонних заливних полів на твердій основі і плит перекриттів. Гарантує надійну фіксацію арматури діаметром до 32 мм  захисному шарі від 15мм до 60мм.

 Фіксатор арматури "Стілець Посилений" призначений для застосування в плитах перекриттів, стінах і колонах, забезпечує дотримання захисного шару від 15 до 60мм. Використовується у важких конструкціях і для арматури великих діаметрів.,


фіксатор захисного шару для арматури

 

 

Фіксатор для арматури «НАСТИЛ» призначений для влаштування горизонтальної арматури. Використовуються підкладки під арматуру при влаштуванні бетонних заливних полів на щебеневої або іншому нетвердом підставі.