Совок для сміття з довгою ручкою. Довжина ручки 70см. Ширина -27,5 см, ширина біля ручки - 23,5 см, глибина - 24см На кінці ручки ковпачок. Тел. для замовлення 050 4138639 Оксана
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина робочої частини | 24 см |
| Довжина ручки/черенка | 70 см |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Матеріал ручки/черешка | Пластик |
| Призначення | Для прибирання приміщень |
| Тип | Совок |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина робочої частини | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴

