Аплікатор Кузнєцова знімає біль у м'язах, суглобах і хребті, нормалізує роботу всіх систем організму, підвищує працездатність, а також сприяє загальному відновленню організму після хвороб. Він дуже простий у використанні – досить прикласти його до поверхні шкіри над больовий областю на кілька хвилин і щільно притиснути. Дія аплікатора засноване на посиленні кровообігу в больових зонах. Таким чином, аплікатор задіює внутрішні резерви організму, дозволяючи проводити лікування без застосування ліків. У поєднанні з фізичними навантаженнями або вправами дає максимальний ефект, його використання не обмежено нічим – ні часом проведення процедури, ні кількістю цих процедур, ні областю застосування.
Використовують: для зняття стресових станів, усунення головного болю, а також сприяє загальному відновленню організму після хвороб.
Загальний вигляд. (Аплікатор Кузнєцова) Аплікатор Кузнєцова квадратної форми (23мм) з пластмасовими голками (15-16шт голок на одному квадратику), кроком між ними 6 мм. Аплікатор наклеєний:На цупкому плівці 70шт (25*35см), 144 шт(36*36см), 140 шт(25см*70см). Розсипом (100 шт в упаковці)
Спосіб застосування. Дія аплікатора заснована на посиленні кровообігу в хворобливих місцях. Надзвичайно простий у застосуванні - просто нанесіть його на поверхню шкіри на кілька хвилин і міцно притисніть, ви можете носити його тривалий час на хворобливій ділянці, притискаючи їх еластичним бинтом, поясом, рушником тощо. Час нанесення і кількість процедур не обмежена. Протипоказання: такі ж, як і для лікувального масажу, а також пухлини, гнійничкові захворювання шкіри, тромбофлебіт.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 2.4 мм |
| Кількість голок | 16 шт. |
| Склад голок | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Крок голок | 0.7 мм |
| Ширина | 2.4 мм |
- Ціна: 72 ₴/упаковка






