Аплікатор Кузнєцова на хлопковій основі. Дія аплікатора ґрунтується на посиленні кровообігу в больових зонах. Таким чином, аплікатор задіює внутрішні резерви організму, дозволяючи проводити лікування без застосування ліків.
У поєднанні з фізичними навантаженнями або вправами дає максимальний ефект, його використання не обмежено нічим – ні часом проведення процедури, ні кількістю цих процедур, ні областю застосування.
Використовують: для зняття стресових станів, усунення головного болю, а також сприяє загальному відновленню організму після хвороб.
Загальний вигляд. (Аплікатор Кузнєцова) Аплікатор Кузнєцова квадратної форми (23мм) з пластмасовими голками (15-16шт голок на одному квадратику), кроком між ними 6 мм. Аплікатор наклеєний:На цупкому плівці 70шт (25*35см), 144 шт(36*36см), 140 шт(25см*70см). Розсипом (100 шт в упаковці) . Розмір можна зробити під замовлення.
Спосіб застосування. Дія аплікатора ґрунтується на посиленні кровообігу в больових зонах. Винятково простий у використанні – достатньо прикласти його до поверхні шкіри на кілька хвилин і щільно притиснути, можна носити тривалий час на больовій ділянці, притискаючи їх еластичним бинтом, поясом, рушником тощо. Час проведення аплікації та кількість процедур не обмежена. Протипоказання: ті ж, що при лікувальному масажі, а також пухлини, гнійничкові захворювання шкіри, тромбофлебіт.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 мм |
| Склад голок | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Аплікатори статичні |
| Крок голок | 0.7 мм |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588 ₴




