Вішалки-плічки (тремпель) з прищіпками. Металева пружинка. Надійно фіксують виріб. Розмір плічок 30 див. Призначені для штанів, спідниць . Матеріал виготовлення - пластик.. Пересилаємо по Україні перевізниками Делівері, Нова Пошта, Укрпошта, Автолюкс, САТ, Самовивіз (Київ, вул. Тропініна 1)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Обертовий гачок | Так |
| Висота | 140 мм |
| Затискач | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Дитячі |
| Прищіпки | Є |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 ₴
