Вішалка пластикова з поворотним гачком. Ширина - 28,30,40см
Вішалка — це незамінна річ для того, щоб одяг завжди залишався в гарному стані. Призначена для всіх типів легкого одягу. Має нижню перекладину для штанів і бічні гачки для одягу з петлями або лямками. Розмір 40 см, 32 см, 30 см. 28 см. Вішалка для легкого одягу, з поворотним гачком. Доставка по Україні: Делівері, Нова Пошта, Укрпошта, Самовивіз (Кієв, ул. Тропініна 1)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Обертовий гачок | Так |
| Висота | 240 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для одягу (з поперечиною) |
| Сфера використання | Торгові магазини, Для особистого користування |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 ₴




