Вішалка-плічка (тремпель) ширина 38 см висота 23см, ширина плеча 3см. Колір - чорний. Металевий гачок. Підходить для блуз, суконь, піджаків. Для жіночої, підліткової, дитячого одягу.
050 4138639 Оксана
Делівері, Нова Пошта, Укрпошта, Автолюкс, САТ, Самовивіз (Київ, вул. Тропініна 1)
Наші плічка проходять ретельну обробку, тому Ви не знайдете занадто гострих кінців або нерівностей у пластмаси, через які тканина може зачепитися і покритися затяжками. Купуючи у нас пластмасові вішаки оптом, ви можете бути впевнені в їх бездоганній якості.
Матеріал виготовлення ― пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Обертовий гачок | Так |
| Висота | 240 мм |
| Затискач | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для одягу (без поперечини) |
| Прищіпки | Немає |
| Товщина | 34 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4,50 ₴
