Мильниця відкрита Велика. Розпродаж залишків зі складу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина робочої частини | 24 см |
| Довжина ручки/черенка | 70 см |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Матеріал ручки/черенка | Пластик |
| Призначення | Для прибирання приміщень |
| Тип | Совок |
| Ширина робочої частини | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 ₴
